Naar de inhoud
ⓘ Niet-geclaimde vermeldingPaisible AI is niet deze zaak en verkoopt haar producten of diensten niet.
Over deze vermelding ›

Les Petits Ciseaux

4,8 (46 reviews)· Google Gesloten · opent donderdag om 09:00 Kapper · La Baule-Escoublac
🏪 Is dit uw zaak?Corrigeer uw gegevens, voeg uw telefoonnummer en openingstijden toe, volg de bezoeken aan uw vermelding.Aanvraag in 2 minuten, vrijblijvend.
Beheer deze vermelding gratis →

Het belangrijkste

Les Petits Ciseaux: Kapper, 64 Av. Maréchal Joffre, 44500 La Baule-Escoublac. 3 dagen per week open (gesloten op maandag, dinsdag, woensdag en zondag). Google-score: 4,8/5 (46 reviews).

Activiteit
Kapper
Adres
64 Av. Maréchal Joffre, 44500 La Baule-Escoublac · Routebeschrijving ↗
Website
les-petits-ciseaux.wixsite.com ↗
Sociale media
Facebook ↗

Openingstijden

Gesloten · opent donderdag om 09:00
maandagGesloten
dinsdagGesloten
woensdagGesloten
donderdag09:00 – 12:00, 14:00 – 19:00
vrijdag09:00 – 12:00, 14:00 – 19:00
zaterdag09:00 – 12:00, 14:00 – 18:00
zondag VandaagGesloten

Veelgestelde vragen

Waar bevindt Les Petits Ciseaux zich?

64 Av. Maréchal Joffre, 44500 La Baule-Escoublac, Pays de la Loire

Wat zijn de openingstijden van Les Petits Ciseaux?

3 dagen per week open (gesloten op maandag, dinsdag, woensdag en zondag). Maandag: Gesloten ; Dinsdag: Gesloten ; Woensdag: Gesloten ; Donderdag: 09:00 – 12:00, 14:00 – 19:00 ; Vrijdag: 09:00 – 12:00, 14:00 – 19:00 ; Zaterdag: 09:00 – 12:00, 14:00 – 18:00 ; Zondag: Gesloten.

Is Les Petits Ciseaux op zondag open?

Nee, Les Petits Ciseaux is op zondag gesloten.

Welke score heeft Les Petits Ciseaux?

Les Petits Ciseaux heeft een Google-score van 4,8/5, op basis van 46 reviews.

Hoe neem ik contact op met Les Petits Ciseaux?

Website: https://les-petits-ciseaux.wixsite.com/monsite