Naar de inhoud
ⓘ Niet-geclaimde vermeldingPaisible AI is niet deze zaak en verkoopt haar producten of diensten niet.
Over deze vermelding ›

BPI La Boutique du Menuisier

4,9 · Google Gesloten · opent maandag om 08:00 Timmerman · Beynost
🏪 Is dit uw zaak?Corrigeer uw gegevens, voeg uw telefoonnummer en openingstijden toe, volg de bezoeken aan uw vermelding.Aanvraag in 2 minuten, vrijblijvend.
Beheer deze vermelding gratis →
BPI La Boutique du Menuisier – Timmerman – Beynost

Het belangrijkste

BPI La Boutique du Menuisier: Timmerman, 735 Rue des Barronnières, 01700 Beynost. 5 dagen per week open (gesloten op zaterdag en zondag).

Activiteit
Timmerman
Adres
735 Rue des Barronnières, 01700 Beynost · Routebeschrijving ↗
Website
laboutiquedumenuisier-beynost.fr ↗
Sociale media
Facebook ↗Instagram ↗

Openingstijden

Gesloten · opent maandag om 08:00
maandag08:00 – 12:30, 13:30 – 18:00
dinsdag08:00 – 12:30, 13:30 – 18:00
woensdag08:00 – 12:30, 13:30 – 18:00
donderdag08:00 – 12:30, 13:30 – 18:00
vrijdag Vandaag08:00 – 12:30, 13:30 – 17:00
zaterdagGesloten
zondagGesloten

Veelgestelde vragen

Waar bevindt BPI La Boutique du Menuisier zich?

735 Rue des Barronnières, 01700 Beynost, Auvergne-Rhône-Alpes

Wat zijn de openingstijden van BPI La Boutique du Menuisier?

5 dagen per week open (gesloten op zaterdag en zondag). Maandag: 08:00 – 12:30, 13:30 – 18:00 ; Dinsdag: 08:00 – 12:30, 13:30 – 18:00 ; Woensdag: 08:00 – 12:30, 13:30 – 18:00 ; Donderdag: 08:00 – 12:30, 13:30 – 18:00 ; Vrijdag: 08:00 – 12:30, 13:30 – 17:00 ; Zaterdag: Gesloten ; Zondag: Gesloten.

Is BPI La Boutique du Menuisier op zondag open?

Nee, BPI La Boutique du Menuisier is op zondag gesloten.

Hoe neem ik contact op met BPI La Boutique du Menuisier?

Website: http://www.laboutiquedumenuisier-beynost.fr/