Naar de inhoud
ⓘ Niet-geclaimde vermeldingPaisible AI is niet deze zaak en verkoopt haar producten of diensten niet.
Over deze vermelding ›

Ébéniste Annecy Atelier Masnada

5,0 · Google Open · sluit om 17:00 Timmerman · Fillière
🏪 Is dit uw zaak?Corrigeer uw gegevens, voeg uw telefoonnummer en openingstijden toe, volg de bezoeken aan uw vermelding.Aanvraag in 2 minuten, vrijblijvend.
Beheer deze vermelding gratis →
Ébéniste Annecy Atelier Masnada – Timmerman – Fillière

Het belangrijkste

Ébéniste Annecy Atelier Masnada: Timmerman, 440 Rte de la Touffière, 74370 Fillière. 5 dagen per week open (gesloten op zaterdag en zondag).

Activiteit
Timmerman
Adres
440 Rte de la Touffière, 74370 Fillière · Routebeschrijving ↗
Website
atelierdesignmasnada.com ↗
Sociale media
Facebook ↗Instagram ↗

Openingstijden

Open · sluit om 17:00
maandag07:45 – 12:00, 13:00 – 17:00
dinsdag07:45 – 12:00, 13:00 – 17:00
woensdag07:45 – 12:00, 13:00 – 17:00
donderdag07:45 – 12:00, 13:00 – 17:00
vrijdag Vandaag07:45 – 12:00, 13:00 – 17:00
zaterdagGesloten
zondagGesloten

Veelgestelde vragen

Waar bevindt Ébéniste Annecy Atelier Masnada zich?

440 Rte de la Touffière, 74370 Fillière, Auvergne-Rhône-Alpes

Wat zijn de openingstijden van Ébéniste Annecy Atelier Masnada?

5 dagen per week open (gesloten op zaterdag en zondag). Maandag: 07:45 – 12:00, 13:00 – 17:00 ; Dinsdag: 07:45 – 12:00, 13:00 – 17:00 ; Woensdag: 07:45 – 12:00, 13:00 – 17:00 ; Donderdag: 07:45 – 12:00, 13:00 – 17:00 ; Vrijdag: 07:45 – 12:00, 13:00 – 17:00 ; Zaterdag: Gesloten ; Zondag: Gesloten.

Is Ébéniste Annecy Atelier Masnada op zondag open?

Nee, Ébéniste Annecy Atelier Masnada is op zondag gesloten.

Hoe neem ik contact op met Ébéniste Annecy Atelier Masnada?

Website: https://www.atelierdesignmasnada.com/