Naar de inhoud
ⓘ Niet-geclaimde vermeldingPaisible AI is niet deze zaak en verkoopt haar producten of diensten niet.
Over deze vermelding ›

Jpbd Menuiserie

🏪 Is dit uw zaak?Corrigeer uw gegevens, voeg uw telefoonnummer en openingstijden toe, volg de bezoeken aan uw vermelding.Aanvraag in 2 minuten, vrijblijvend.
Beheer deze vermelding gratis →
Jpbd Menuiserie – Timmerman – Drancy

Het belangrijkste

Jpbd Menuiserie: Timmerman, 2 Rue Pierre Medrano, 93700 Drancy. 1 dagen per week open (gesloten op dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag, zaterdag en zondag).

Activiteit
Timmerman
Adres
2 Rue Pierre Medrano, 93700 Drancy · Routebeschrijving ↗

Contactgegevens niet verstrekt door de zaak.

Openingstijden

Gesloten · opent maandag om 08:30
maandag08:30 – 12:30, 13:30 – 18:00
dinsdagGesloten
woensdagGesloten
donderdag VandaagGesloten
vrijdagGesloten
zaterdagGesloten
zondagGesloten

Veelgestelde vragen

Waar bevindt Jpbd Menuiserie zich?

2 Rue Pierre Medrano, 93700 Drancy, Île-de-France

Wat zijn de openingstijden van Jpbd Menuiserie?

1 dagen per week open (gesloten op dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag, zaterdag en zondag). Maandag: 08:30 – 12:30, 13:30 – 18:00 ; Dinsdag: Gesloten ; Woensdag: Gesloten ; Donderdag: Gesloten ; Vrijdag: Gesloten ; Zaterdag: Gesloten ; Zondag: Gesloten.

Is Jpbd Menuiserie op zondag open?

Nee, Jpbd Menuiserie is op zondag gesloten.