Naar de inhoud
ⓘ Niet-geclaimde vermeldingPaisible AI is niet deze zaak en verkoopt haar producten of diensten niet.
Over deze vermelding ›

FERALU côte Basque

3,8 · Google Gesloten · opent maandag om 08:00 Timmerman · Biarritz
🏪 Is dit uw zaak?Corrigeer uw gegevens, voeg uw telefoonnummer en openingstijden toe, volg de bezoeken aan uw vermelding.Aanvraag in 2 minuten, vrijblijvend.
Beheer deze vermelding gratis →
FERALU côte Basque – Timmerman – Biarritz

Het belangrijkste

FERALU côte Basque: Timmerman, 42 Rue Chapelet, 64200 Biarritz. 4 dagen per week open (gesloten op vrijdag, zaterdag en zondag).

Activiteit
Timmerman
Adres
42 Rue Chapelet, 64200 Biarritz · Routebeschrijving ↗
Website
feralu-cotebasque.fr ↗
Sociale media
Instagram ↗

Openingstijden

Gesloten · opent maandag om 08:00
maandag08:00 – 12:00, 14:00 – 17:30
dinsdag08:00 – 12:00, 14:00 – 17:30
woensdag08:00 – 12:00, 14:00 – 17:30
donderdag08:00 – 12:00, 14:00 – 17:30
vrijdag VandaagGesloten
zaterdagGesloten
zondagGesloten

Veelgestelde vragen

Waar bevindt FERALU côte Basque zich?

42 Rue Chapelet, 64200 Biarritz, Nouvelle-Aquitaine

Wat zijn de openingstijden van FERALU côte Basque?

4 dagen per week open (gesloten op vrijdag, zaterdag en zondag). Maandag: 08:00 – 12:00, 14:00 – 17:30 ; Dinsdag: 08:00 – 12:00, 14:00 – 17:30 ; Woensdag: 08:00 – 12:00, 14:00 – 17:30 ; Donderdag: 08:00 – 12:00, 14:00 – 17:30 ; Vrijdag: Gesloten ; Zaterdag: Gesloten ; Zondag: Gesloten.

Is FERALU côte Basque op zondag open?

Nee, FERALU côte Basque is op zondag gesloten.

Hoe neem ik contact op met FERALU côte Basque?

Website: https://feralu-cotebasque.fr/