Naar de inhoud
ⓘ Niet-geclaimde vermeldingPaisible AI is niet deze zaak en verkoopt haar producten of diensten niet.
Over deze vermelding ›

Roche Particuliers

4,8 · Google Gesloten · opent morgen om 08:00 Loodgieter · Moulins
🏪 Is dit uw zaak?Corrigeer uw gegevens, voeg uw telefoonnummer en openingstijden toe, volg de bezoeken aan uw vermelding.Aanvraag in 2 minuten, vrijblijvend.
Beheer deze vermelding gratis →
Roche Particuliers – Loodgieter – Moulins

Het belangrijkste

Roche Particuliers: Loodgieter, 26 Rue Gambetta, 03000 Moulins. 5 dagen per week open (gesloten op zaterdag en zondag).

Activiteit
Loodgieter
Adres
26 Rue Gambetta, 03000 Moulins · Routebeschrijving ↗
Website
etsroche.fr ↗
Sociale media
LinkedIn ↗

Openingstijden

Gesloten · opent morgen om 08:00
maandag08:00 – 12:00, 13:30 – 17:30
dinsdag08:00 – 12:00, 12:30 – 17:30
woensdag08:00 – 12:00, 13:30 – 17:30
donderdag08:00 – 12:00, 13:30 – 17:30
vrijdag08:00 – 12:00, 13:30 – 17:30
zaterdagGesloten
zondag VandaagGesloten

Veelgestelde vragen

Waar bevindt Roche Particuliers zich?

26 Rue Gambetta, 03000 Moulins, Auvergne-Rhône-Alpes

Wat zijn de openingstijden van Roche Particuliers?

5 dagen per week open (gesloten op zaterdag en zondag). Maandag: 08:00 – 12:00, 13:30 – 17:30 ; Dinsdag: 08:00 – 12:00, 12:30 – 17:30 ; Woensdag: 08:00 – 12:00, 13:30 – 17:30 ; Donderdag: 08:00 – 12:00, 13:30 – 17:30 ; Vrijdag: 08:00 – 12:00, 13:30 – 17:30 ; Zaterdag: Gesloten ; Zondag: Gesloten.

Is Roche Particuliers op zondag open?

Nee, Roche Particuliers is op zondag gesloten.

Hoe neem ik contact op met Roche Particuliers?

Website: http://www.etsroche.fr/