Naar de inhoud
ⓘ Niet-geclaimde vermeldingPaisible AI is niet deze zaak en verkoopt haar producten of diensten niet.
Over deze vermelding ›

Au Bureau Sens

3,9 (2232 reviews)· Google Restaurant · Sens
🏪 Is dit uw zaak?Corrigeer uw gegevens, voeg uw telefoonnummer en openingstijden toe, volg de bezoeken aan uw vermelding.Aanvraag in 2 minuten, vrijblijvend.
Beheer deze vermelding gratis →
Au Bureau Sens – Restaurant – Sens

Het belangrijkste

Au Bureau Sens: Restaurant, Chem. des Cannetières, 89100 Sens. Openingstijden niet opgegeven. Google-score: 3,9/5 (2 232 reviews).

Activiteit
Restaurant
Adres
Chem. des Cannetières, 89100 Sens · Routebeschrijving ↗
Website
aubureau.fr ↗
Sociale media
Facebook ↗Instagram ↗TikTok ↗LinkedIn ↗

Openingstijden

Openingstijden niet opgegeven

Veelgestelde vragen

Waar bevindt Au Bureau Sens zich?

Chem. des Cannetières, 89100 Sens, Bourgogne-Franche-Comté

Welke score heeft Au Bureau Sens?

Au Bureau Sens heeft een Google-score van 3,9/5, op basis van 2 232 reviews.

Hoe neem ik contact op met Au Bureau Sens?

Website: https://www.aubureau.fr/restaurant/?ville=AB_Sens&y_source=1_MTE2NjU2NTAtNzE1LWxvY2F0aW9uLndlYnNpdGU%3D