Naar de inhoud

Eat Sushi Les Lilas

4,7 (46 reviews) Gesloten · opent om 06:00 Restaurant · Les Lilas
Eat Sushi Les Lilas – Restaurant – Les Lilas
Adres: 117 Rue de Paris, 93260 Les Lilas
Routebeschrijving Website

Over deze vestiging

Eat Sushi Les Lilas is een Restaurant-vestiging in 117 Rue de Paris, Les Lilas (93260) — Île-de-France. Deze pagina bundelt de belangrijkste informatie om een bezoek voor te bereiden, diensten te vergelijken en eenvoudig contact op te nemen.

Hier vindt u adres, openingstijden, contactgegevens, foto’s en belangrijkste diensten om snel te beoordelen of deze vestiging bij uw behoefte past.

Veelgestelde vragen

Waar bevindt Eat Sushi Les Lilas zich?

117 Rue de Paris, 93260 Les Lilas, Île-de-France

Hoe neem ik contact op met Eat Sushi Les Lilas?

Website: https://www.eatsushi.fr/

Gedetailleerde informatie:

Gedetailleerde informatie

Alle nuttige informatie over de zaak, de contactgegevens en de online aanwezigheid.

Eat Sushi Les Lilas
Restaurant
117 Rue de Paris
93260
Les Lilas
France

Openingstijden

maandag11:00 – 15:00, 06:00 – 23:00
dinsdag Vandaag11:00 – 15:00, 06:00 – 23:00
woensdag11:00 – 15:00, 06:00 – 23:00
donderdag11:00 – 15:00, 06:00 – 23:00
vrijdag11:00 – 15:00, 06:00 – 23:00
zaterdag11:00 – 15:00, 06:00 – 23:00
zondag11:00 – 15:00, 06:00 – 23:00

Vermelding mogelijk gemaakt door Paisible AI · Vermelding voor mijn zaak maken

Paisible AI