Naar de inhoud
ⓘ Niet-geclaimde vermeldingPaisible AI is niet deze zaak en verkoopt haar producten of diensten niet.
Over deze vermelding ›

Restaurant Sofra

4,5 (100 reviews)· Google Restaurant · Stains
🏪 Is dit uw zaak?Corrigeer uw gegevens, voeg uw telefoonnummer en openingstijden toe, volg de bezoeken aan uw vermelding.Aanvraag in 2 minuten, vrijblijvend.
Beheer deze vermelding gratis →
Restaurant Sofra – Restaurant – Stains

Het belangrijkste

Restaurant Sofra: Restaurant, 9 Av. Aristide Briand, 93240 Stains. Openingstijden niet opgegeven. Google-score: 4,5/5 (100 reviews).

Activiteit
Restaurant
Adres
9 Av. Aristide Briand, 93240 Stains · Routebeschrijving ↗
Website
ubereats.com ↗
Sociale media
Facebook ↗Instagram ↗X ↗

Openingstijden

Openingstijden niet opgegeven

Veelgestelde vragen

Waar bevindt Restaurant Sofra zich?

9 Av. Aristide Briand, 93240 Stains, Île-de-France

Welke score heeft Restaurant Sofra?

Restaurant Sofra heeft een Google-score van 4,5/5, op basis van 100 reviews.

Hoe neem ik contact op met Restaurant Sofra?

Website: https://www.ubereats.com/fr/store/sofra/As7pOQyyUe-UiDe6Zug_WA